МАГАЗИН ДОНАТІВ


Друзі! Звертаємо вашу увагу на те, що післяплати немає. Самовивозу у Миколаєві теж немає. Тільки автоматична оплата замовлень на сайті та своєчасна відправка замовлень Новою Поштою. Дякуємо за розуміння.

Корисна інформація

Оплата

Оплата платіжними картами Visa та MasterCard - WayForPay

Доставка

Доставка у відділення «Нова пошта»
Зазвичай доставка займає 1-3 дні.

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки.

Повернення та обмін

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, написавши продавцю: moc.liamg%40hsalrak.y

Миколаївські диверсанти Добрих Справ.

Illustration

До війни, кожен з нас займався своїми справами: розвивав власний бізнес, навчав, створював. Але 24 лютого стало датою нового відліку. Відліку боротьби за життя України, життя наших дітей, батьків та наше власне життя. Ми допомагаємо відстоювати наші міста та села. Ми віримо в силу наших воїнів, відчуваємо підтримку світу й кожного дня переконуємося в єдності Українців, прагненні жити у Вільній, Незалежній, Щасливій Україні!Ми працюємо в тактичному напрямку, з амуніцією та тактичною медициною. Допомагайте армії і наближайте перемогу!
Слава Україні!

Illustration